Вакансии

сравнить товары                 Контакты              Магазины             Автосервисы

Compara      Contacte    Magazine    Autoservice

Posturi vacante

Depozitar

Cerințe față de candidat:
- Cunoașterea limbilor română și rusă,
- Cunoașterea programului 1C versiunea 8 Vînzare(comerț) și depozit,
- Experiență în vînzări este binevenită,
- Caracteristici personale: responsabil, prezentabil, punctual.

Descrierea postului:
- Recepționearea mărfii la depozit,
- Colectarea mărfii din depozit în baza comenzii,
- Predarea mărfii clientului, șoferului-expeditor,
- Evidența mărfurilor la depozit

Angajarea conform codului muncii a RM.

Program de lucru: luni-vineri 8:00-18:00, sâmbătă 8:00-17:00.

Salariul de la 7000 lei, se achită la timp.

Instriurea candidatului.

Sos. Muncesti 73, Tel. 022571308, 060 770 200

e-mail: catolluxoffice@yandex.ru

Vinzator-consultant (magazin de accesorii auto)

Cerinte:
- Cunoașterea limbilor rusă și română
- Utilizator de PC
- Comunicabil, amabil, responsabil

În schimb vă putem oferi:
- Angajare oficiala, pachet social complet
- Perfectionalizare continua a calitatilor profesionale
- Salariu de la 5000 lei
- Lucru interesant intr-o echipa

Комплектовщик заказов

Обязанности:
- сборка и упаковка заказов;
- контроль правильности сборки;
- загрузка товара в транспорт;
размещение товара на складе согласно правилам.

График работы: понедельник-пятница 8:00-18:00, суббота 8:00-17:00.

Зарплата до 6000 лей, выплачивается своевременно.