Posturi vacante

Angajam Vânzător-consultant (magazin de accesorii auto)

 Cerințe:

- Cunoașterea limbilor rusă și română.

- Utilizator de PC - Comunicabil, amabil, responsabil.

În schimb vă putem oferi:

- angajare oficiala.

-pachet social complet.

- Perfecționare continua a calităților profesionale.

Salariu: 5000 - 8000 MDL

Trimite CV-ul prin e-mail: fedotov@catollux.md

Depozitar accesorii auto.

 Cerințe față de candidat:
Cunoașterea limbilor română și rusă,
Cunoașterea programului 1C versiunea 8 Vizare(comerț) și depozit, DACA NU STITI 1C VA INVATAM!
Experiență în vânzări este binevenită,
Caracteristici personale: responsabil, prezentabil, punctual.

Descrierea postului:
Recepționarea mărfii la depozit,
Colectarea mărfii din depozit în baza comenzii,
Predarea mărfii clientului, șoferului-expeditor
Evidența mărfurilor la depozit Angajarea conform codului muncii a RM.
Program de lucru: luni-vineri 8:00-18:00, sâmbătă 8:00-17:00.
Instruirea candidatului.

Salariul de la 8000 MDL se achită angajat la timp.

Trimite CV-ul prin e-mail: catollux@yandex.com

Comment-uri

Nici o postare găsită

Scrie un comentariu